Dlaczego wybrać systemy desek kompozytowych w firmie Deckline?

Ciągle zastanawiasz się gdzie zakupić deski kompozytowe? Chodzą Ci po głowie deski kompozytowe OBI, Castorama, Leroy Merlin lub z innego marketu? Już zaraz poznasz odpowiedź dlaczego MY

W DECKLINE nie tylko produkujemy i sprzedajemy kompleksowe systemy tarasów tj. deski oraz sztachety kompozytowe, ale także, a może nawet przede wszystkim, zmieniamy lub tworzymy od początku Twoją prywatną przestrzeń, w której żyjesz, odpoczywasz i spędzasz czas ze swoimi bliskim. Jeżeli piękna przestrzeń wokół Ciebie sprawia że czujesz się lepiej to my chcemy ją tworzyć.

A nasze motto brzmi :

Wyobraź sobie… Piękny, słoneczny dzień. Kawa. Relaks na własnym tarasie.
Ty robisz kawę. My zajmujemy się resztą.

Pracując z zaprzyjaźnionymi ekspertami z pokrewnych branż, montażystami i wykonawcami, wykorzystując wiedzę techniczną, pasję i kreatywność pomagamy stworzyć piękne i zarazem praktyczne tarasy, ogrodzenia, a nawet ogrody.

Jakość naszych produktów oraz podejmowane przez nas działania mające na celu ciągły rozwój firmy, zyskują uznanie coraz większego grona klientów i kontrahentów. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu i nowoczesnym rozwiązaniom technicznym, połączonym z wrażliwością na piękno otaczającego nas świata, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły z wykorzystaniem innowacyjnego materiału  jakim jest kompozyt WPC.

Niezależnie od tego czy tworzymy indywidualny, przydomowy  taras czy pracujemy z dużą deweloperską inwestycją, cały nasz zespół wkłada w wyznaczone cele i zadania maximum zaangażowania, energii i pozytywnego nastawienia – to u nas znajdziesz profesjonalne doradztwo na każdym etapie twojej inwestycji. Zaczynając od wyceny tarasu, poprzez wizję lokalną, rozmowę z klientem, finalnie dopięcie szczegółów, a na końcu montaż Twojego wymarzonego tarasu.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, ponieważ nie ma dwóch takich samych przypadków.

Rozwijamy się!

Jako stosunkowo młoda firma na rynku, bo zaledwie 7 lat, staramy się nie stać w miejscu, lecz nieustannie rozwijać. Jesteśmy otwarci na najnowsze technologie związane z produkcją elementów z tworzywa WPC, oraz jego szersze zastosowanie w budownictwie, aranżacji wnętrz czy ogrodnictwie. Stale poszukujemy innowacyjnych rozwiązań i pomysłów by produkty Deckline dostosować do potrzeb klientów.

Dostawa desek kompozytowych w firmie Deckline